İade işlemlerinde yavaştan alan hepsiburada.com

Hepsiburada.com ‘dan almış oldum RAM, Dual Kit çıkmadığı için (yanlış spariş vermişim) 8 günlük iade hakkımdan yararlanarak ürünü iade etmek istedim. Kendi sitelerinde yazan iade prosedürlerini yerine getirerek Aras kargo ile ürünü gönderdim. Ancak hepsiburada.com yetkilileri kargoyu teslim almamış. Evrak eksik diyerek bahane üretmişler. İlgili kargo şubesiyle görüştüm sürekli bu şekilde yaptıklarını, ürünleri almamak için direttiklerini söyledi. Hepsiburada.com’un çalıştığı Yurtiçi kargo ile gönderseymişim belki durum farklı olabilirmiş. Ancak emin değil. Tabiki hepsiburada.com’un bir telefon numarası yok. Şikayet bildirim ekranından durumu ilettim ancak kargonun kendilerine gelmediğini, böyle bir kayıt olmadığını yazmışlar cevap olarak. Kargoyu almayıp iade ederseniz tabiki elinizde bir belge yada bilgi olmaz. Yarın 8 günlük sürem doluyor. Hepsiburada.com’un yaptığı büyük saygısızlık. Yerine getiremeyeceğiniz hizmetin sözünü vermeyin.

Hepsiburada.com’a tedarikçi olarak başvurusanız size bir telefon numarası vereceklerdir. Bu numarayı sizlerle paylaşıyorum: 0216 633 10 00  Sürekli meşgul bir numaradır, ısrarcı olunuz.

sikayetvar.com adresine girdiğim şikayetten hemen sonra telefonuma mesaj geldi, paramı iade ettiklerini yazmışlar. Olayın bu noktaya gelmeden çözülmesi gerekirdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.