sanalpazar.com için otomatik teklif

Sahibinden gibi bir yapıya sahip olan sanalpazar.com sitesinde açık artırmalı ürünlere manuel teklif vermek ve ihaleyi takip etmek gerekiyordu. Gittigidiyor gibi bir özellik düşünülmemiş. Bende üşenmedim bir program yazdım, buyrun v1.0.1.3.

Açık artırmayı kaybederseniz yada siteden uzaklaştırılırsanız sorumluluk kabul etmem 😛

9 Responses to “sanalpazar.com için otomatik teklif”

 1. erhan

  Merhaba mustafa bey, sanalpazar otomatik teklif programınız çalışıyor, ilk login olunca başarılı bir şekilde teklif veriyor, sonra program penceresinin alt kısmında “teklif sayfası yenileniyor” yazıp öylece bekliyor, dolayısıyla teklifim geçilince otomatik teklif veremiyor program, update söz konusuolabilir mi:)
  elinize sağlık

 2. admin

  programı kontrol ettim, programda bir hata yok. Ancak: siteye eklenen yeni reklamlar yüzünden sayfanın tamamı çoğu zaman yüklenemiyor, dolayısıyla da program sayfanın tamamlanmasını bekliyor. Vakit bulunca bekleme süresini sınırlarım.
  Uyarınız için teşekkürler.

 3. Benzer projeyi ben de yapmıştım. Durum Mustafa bey’in bahsettiği gibi WEB sayfasının tümüyle yüklenmiş olması durumunun zaman zaman oluşaMAMAsı.

  Çözümlerden birisi -kendi uyguladığım- navigasyon öncesi system saati alınarak buna 10 saniye gibi bir değer eklenmiş halinin READYSTATE_COMPLETE döngüsünde loopdan çıkması için kullanılması. Timer tekrar tetiklenebilir ve aynı sayfa en azından 10 saniye gecikmeli olarak yeni baştan navigate edilir. Takılma aşılmış olur.

  Başarılar.
  Muharrem ARMAN
  Ankara

 4. abi program iyide ben çalıştıramadım sanırım yada açık kapanmiş bi yardımcı olurmusun bana yada yeni bi program felan varmı cevap bekliyorum

 5. merhaba program ilk açılışta başarılı şekilde teklif veriyor fakat teklifiniz geçilince işlem yapmıyor Mustafa bey sayfayı yenileniyor sadece teklif geçilince tekrar teklif ver gibi bir döngü yazabilirmisiniz ?

 6. Samsung galaxy s4 almak istiyorum fakat kaç gündür uğraşıyorum alamıyorum mustafa bey teklif geçilince otomatik teklif vermesinide ayarlayabilirmisiniz :s

 7. ya benim anlamadığım bu açık arttırmadaki ürünleri o fiyatamı alıyoruz kazanırsak yoksa o taksit fiyatımı örnegn bi tlf 25 tl acık arttrmada nasıl oluyor acıklarmısınz bana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.